SKI AREÁL HRÁDEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Kempaland - lyžaři si přijdou na své

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navštivte ski areál Kempaland a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Ludvíkov

Lyžujete rádi? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál Ludvíkov a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Horní Podluží

Milujete snowboarding? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navštivte ski areál Horní Podluží a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Areál Tošovice ostudu neudělal

Chtěli byste se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Zkuste středisko Tošovice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski areál Svatý Petr - Špindlerův Mlýn

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Svatý Petr - Špindlerův Mlýn.

Křemešník - příjemně překvapil

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Křemešník.

Ski areál Hlinsko

Máte rádi zimní sporty? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Hlinsko.

Černá hora - Dolní Dvůr - velké zlepšení

Máte rádi zimní sporty? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Černá hora - Dolní Dvůr a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Červenohorské sedlo - velké zlepšení

Chcete se naučit na prkně? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte navštívit areál Červenohorské sedlo a užijte si zimní radovánky naplno!

Kvasejovice - ideální pro rodiny s dětmi

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál Kvasejovice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Kam na zimní dovolenou?

Zima se blíží. Blíží se čas výběru zimní dovolené. Plánujete pobyt v ČR nebo zvolíte raději zahraniční nebo středisko? Možností je hodně, ale i tady rozhodují především finance. Jsou ale zahraniční střediska opravdu o tolik lepší?

Kyčerka - ideální pro rodiny s dětmi

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Kyčerka a užijte si zimní radovánky naplno!

Černá hora - Jánské Lázně - velké zlepšení

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál Černá hora - Jánské Lázně a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Do ski areálu Mikulčin Vrch se zajet určitě vyplatí

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Mikulčin Vrch a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski areál Železná Ruda - Belveder

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Železná Ruda - Belveder!

Josefův Důl - areál příjemně překvapil

Hledáte to pravé místo, kde byste si mohli užít zimní sporty naplno? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte Josefův Důl a užijte si tu pravou českou zimu se skvělým lyžováním!

Alšovka Měděnec - ideální pro rodiny s dětmi

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte navštívit areál Alšovka Měděnec a užijte si zimní radovánky naplno!

Do ski areálu Kocourov se zajet určitě vyplatí

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste středisko Kocourov a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski areál Horní Václavov - Avalanche

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte ski areál Horní Václavov - Avalanche a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Dešná

Máte rádi zimní sporty? Přemýšlíte o víkendu v horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zimní areál Dešná je pro vás to pravé.

Zimní středisko Poniklá-Homole

Milujete snowboarding? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste ski areál Poniklá-Homole!

Štrbáň - to pravé místo pro rekreaci

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste ski areál Štrbáň!

Vernířovice-Brněnka - ideální pro snowboardisty

Chtěli byste se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zimní areál Vernířovice-Brněnka je pro vás to pravé.

Nová Lhota - velké zlepšení

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navšivte s rodinou středisko Nová Lhota.

Zimní středisko Oáza – Loučná nad Desnou

Co v zimě dělat? Co takhle vyrazit do hor a naučit se lyžovat? Nevíte do kterého ski areálu vyrazit? Zkuste Oáza – Loučná nad Desnou a užijte si tu pravou lyžovačku v Česku!

Do ski areálu Mladé Buky se zajet určitě vyplatí

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Mladé Buky .

Ski areál Boží Dar - Neklid

Chcete naučit své děti lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Boží Dar - Neklid a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zima v novém ohozu

Jedete po letech konečně zase na hory? Chcete se na stará kolena pořádně oháknout a netrhnout si ostudu? Hledáte informace? Dejte šanci českým výrobcům. Pryč je doba, kdy bylo nutné nakupovat sportovní oblečení pouze od zahraničních výrobců. Není výjimkou, že česká firma nabízí svým zákazníkům dokonce tříletou záruku na své zboží, Češi jsou precizní a jejich výrobky 100%.

Na co si dát pozor před zimní dovolenou

Jak se připravit na zimní dovolenou, aby proběhla podle Vašich představ? Murphyho zákon říká, že vše, co se pokazit může, se obvykle také pokazí. Chcete se těmto problémům vyvarovat? V tomto krátkém článku se pokusím shrnout ty nejběžnější problémy.

Znáte dobře Český Krumlov?

K největším turistickým lákadlům v naší zemi patří bezesporu Český Krumlov. Každoročně sem zavítají desetitisíce turistů jak tuzemských, tak i zahraničních. Město samotné Vám může nabídnout nádherné historické centrum s renesančními fasádami domů, obtáčené řekou Vltavou, a pochopitelně si nikdo nenechá ujít návštěvu krumlovského zámku a jeho nádherné rozsáhlé zahrady. Český Krumlov – to je také cíl mnoha vodáckých akcí, vodáci tudy proplouvají třemi sjízdnými jezy a pokračují do Zlaté Koruny. Kromě zajímavého pohledu na město z vodní hladiny jsou zde pozoruhodné i okolní přírodní scenérie z vyhlídkových míst. Kdo přijede do Krumlova vlakem, ten může jeho krásy obdivovat již od silnice, nedaleko nádraží. Nádraží se nachází totiž na kopci, poměrně vysoko nad městem, odkud je nádherný výhled na zámek a část historického centra.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 4.2.
sněžení
-5°C
-7°C
Neděle
5.2.2023
částečně oblačno
-8°C
-18°C
Pondělí
6.2.2023
částečně oblačno
-9°C
-13°C
Úterý
7.2.2023
částečně oblačno
-6°C
-3°C