SKI AREÁL HRÁDEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Kocourov se zajet určitě vyplatí

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste středisko Kocourov a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází na Šumavě a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu se nachází jeden vlek. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Svah je upravován 2x denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky si mohou zablbnout ve snowparku. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnat můžete uzená cigára či bramboráčky.

Jak tedy arál ohodnotit? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Areál má pár much. Chybí nám zde především koplexní služby. Lepší hodnocení než 54% si areál prostě nezaslouží. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Čtěte také: Kocourov - ideální pro snowboardisty

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 4.2.
sněžení
-5°C
-7°C
Neděle
5.2.2023
částečně oblačno
-8°C
-18°C
Pondělí
6.2.2023
částečně oblačno
-9°C
-13°C
Úterý
7.2.2023
částečně oblačno
-6°C
-3°C