SKI AREÁL HRÁDEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Kempaland - lyžaři si přijdou na své

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navštivte ski areál Kempaland a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Beskydech a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Ve středisku můžete využít dvojici vleků a jedno lano. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Rolba vyjíždí na svah 2x denně. Na dětském kolotoči se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na lyžařském koberci. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnat můžete smažák či smažený sýr.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. V okolí se nachází Muzeum Třineckých železáren, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Chybí nám zde především koplexní služby. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 63%. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Máte rádi čepice s bambulkou? Tak si račte vybrat. Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci pánské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 4.2.
sněžení
-5°C
-7°C
Neděle
5.2.2023
částečně oblačno
-8°C
-18°C
Pondělí
6.2.2023
částečně oblačno
-9°C
-13°C
Úterý
7.2.2023
částečně oblačno
-6°C
-3°C