SKI AREÁL HRÁDEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Horní Podluží

Milujete snowboarding? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navštivte ski areál Horní Podluží a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Lužických horách a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu najdete trojici vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Rolba vyjíždí na svah 1x denně, někdy více. Udržet na lyžích rovnováhu není pro děti úplně jednoduché, areál je však dobře vybaven. Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na lyžařském koberci. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnat můžete horkou čokoládu či smažený sýr. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Jedlová.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 65% - to je náš verdikt. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 4.2.
sněžení
-5°C
-7°C
Neděle
5.2.2023
částečně oblačno
-8°C
-18°C
Pondělí
6.2.2023
částečně oblačno
-9°C
-13°C
Úterý
7.2.2023
částečně oblačno
-6°C
-3°C