SKI AREÁL HRÁDEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Nová Lhota - velké zlepšení

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navšivte s rodinou středisko Nová Lhota. Areál se nachází v Bílých Karpatech.

Ve středisku najdete jeden vlek. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 550m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Svah je upravován 1x denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Hlad můžete zahnat v místním bufetu Vyzkoušet můžete zelňačku nebo hamburger.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Chybí nám zde především koplexní služby. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 66%. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 2.6.
Deštivo
13°C
11°C
Středa
3.6.2020
Polojasno
15°C
7°C
Čtvrtek
4.6.2020
Déšť
21°C
15°C
Pátek
5.6.2020
Deštivo
17°C
12°C