SKI AREÁL HRÁDEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Nová Lhota - velké zlepšení

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navšivte s rodinou středisko Nová Lhota. Areál se nachází v Bílých Karpatech.

Ve středisku najdete jeden vlek. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 550m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Svah je upravován 1x denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Hlad můžete zahnat v místním bufetu Vyzkoušet můžete zelňačku nebo hamburger.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Chybí nám zde především koplexní služby. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 66%. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 25.1.
Sněžení
-1°C
-3°C
Úterý
26.1.2021
Sněžení
-2°C
-9°C
Středa
27.1.2021
Sněžení
-1°C
-4°C
Čtvrtek
28.1.2021
Zataženo
-1°C
-2°C