SKI AREÁL HRÁDEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Boží Dar - Neklid

Chcete naučit své děti lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Boží Dar - Neklid a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krušných horách a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především sedačkovou lanovku. Dále se v areálu nachází 5 vleků. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. Pokud by jste náhodou měli smůlu, horská služba sídlí nedaleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Každý hladový krk jistě potěší smažák nebo česnečku.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. Viděli jste už někdy zasněžený Horní hrad (Hauenštejn)? Určitě to stojí za to.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Celkově se jedná nadprůměrné středisko. Objevili jsme zde jen minimum závažných nedostatků. Pouze personál by mohl být o něco málo vstřícnější. S klidným svědomím jsme se rozhodli ohodnotit areál na 76%. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 4.2.
sněžení
-5°C
-7°C
Neděle
5.2.2023
částečně oblačno
-8°C
-18°C
Pondělí
6.2.2023
částečně oblačno
-9°C
-13°C
Úterý
7.2.2023
částečně oblačno
-6°C
-3°C