SKI AREÁL HRÁDEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Zima v novém ohozu

Jedete po letech konečně zase na hory? Chcete se na stará kolena pořádně oháknout a netrhnout si ostudu? Hledáte informace? Dejte šanci českým výrobcům. Pryč je doba, kdy bylo nutné nakupovat sportovní oblečení pouze od zahraničních výrobců. Není výjimkou, že česká firma nabízí svým zákazníkům dokonce tříletou záruku na své zboží, Češi jsou precizní a jejich výrobky 100%.

Pryč je doba, kdy nás na sjezdovkách hřál tlustý svetr od babičky. Neforemný tlustý svetr již dnes není nutností. I dnes ovšem platí - vrstvit, vrstvit a zase vrstvit.

Při výběru nepromokavého oblečení volme takové, jehož odolnost proti vodě je minimálně 20 000 mm vodního sloupce. Sněžné pásy zabrání tomu, aby se Vám sníh nedostal pod bundu. Bez kvalitních nepromokavých rukavic si dnešní lyžování už ani nedovedeme představit. Termo ponožky a termo spodky jsou dnes již v našich šatnících dobře zabydlené.

Sportovní oblečení nové generace je prodyšné – a přesto je člověk dokonale chráněn před větrem. Existuje celá škála moderních materiálů nejrůznějších předností, které lze vzájemně kombinovat a docílit tak absolutně dokonalých vlastností pro sportovní oděvy. Oděvy je možno používat i za extrémních klimatických podmínek. Materiál je vhodný pro celodenní nošení. Budete svěží a v pohodě! Teflonový zátěr zvyšuje odolnost oblečení před promoknutím. Velmi kvalitní oblečení můžete pořídit ve výprodejích.

Značkové oblečení je nenáročné na údržbu. Při praní používejte prostředky speciálně vyvinuté pro voděodolné oblečení. Sušení by mělo probíhat pozvolně.

Bezpečnost by vždy měla být na prvním místě - lyžařská helma je dnes na sjezdovce vážně nepostradatelná. Chránič páteře je vhodný především pro snowboarďáky. Součástí oblečení může být i záchranný lavinový systém, který Vám dokáže zajistit pocit bezpečí..

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 4.2.
sněžení
-5°C
-7°C
Neděle
5.2.2023
částečně oblačno
-8°C
-18°C
Pondělí
6.2.2023
částečně oblačno
-9°C
-13°C
Úterý
7.2.2023
částečně oblačno
-6°C
-3°C