SKI AREÁL HRÁDEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Svatý Petr - Špindlerův Mlýn

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Svatý Petr - Špindlerův Mlýn. Areál se nachází v Krkonoších a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Páteří ski areálu je trojice sedačkových lanovek. Dále v areálu najdete 5 vleků. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Svah je upravován denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. O Vaši bezpečnost se stará horská služba, která sídlí přímo v areálu. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Každý hladový krk jistě potěší bramboráčky a kofolu. S lyžemi se nemusíte táhnout. K dopravě můžete využít skibus.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál je velmi nadprůměrný. Průměrný lyžař si zde určitě přijde na své. Pouze personál by mohl být o něco málo vstřícnější. S klidným svědomím jsme se rozhodli ohodnotit areál na 74%. Doufejme, že si i ostatní areály vezmou z tohoto střediska příklad.

Bolest kloubů trápí často lyžaře, trápí i Vás? Štve Vás to? PEMAMED je rakouská firma s několikaletou historií a tisíci zákazníky po celém světe, která na trh dodává vysoce kvalitní doplněk stravy. Kloubní výživa té nejvyšší kvality.

Čtěte také: Areál Svatý Petr - Špindlerův Mlýn ostudu neudělal

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 25.1.
Sněžení
-1°C
-3°C
Úterý
26.1.2021
Sněžení
-2°C
-9°C
Středa
27.1.2021
Sněžení
-1°C
-4°C
Čtvrtek
28.1.2021
Zataženo
-1°C
-2°C