SKI AREÁL HRÁDEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Křemešník - příjemně překvapil

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Křemešník. Areál se nachází na Vysočině a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu se nachází jeden vlek. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 370m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Vyzkoušet můžete párek v rohlíku či párek v rohlíku.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Chybí nám zde především koplexní služby. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 75%. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Chcete, aby Vás na svahu nikdo nepřehlédl? S našimi barevnými čapkami to nehrozí! Doporučujeme Vám pánské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 4.2.
sněžení
-5°C
-7°C
Neděle
5.2.2023
částečně oblačno
-8°C
-18°C
Pondělí
6.2.2023
částečně oblačno
-9°C
-13°C
Úterý
7.2.2023
částečně oblačno
-6°C
-3°C