SKI AREÁL HRÁDEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Hlinsko

Máte rádi zimní sporty? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Hlinsko. Areál se nachází na Vysočině a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu najdete trojici vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Úprava svahu probíhá denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Skáčete na prkně? Místní snowpark je na to ideálně vybaven. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Vyzkoušet můžete řízečky či uzená cigára. S dopravou lyžařům pomáhá skibus.

Středisko můžeme ohodnotit kladně. Nechceme být hodní příliš, ale 73% si areál určitě zaslouží. Doufejme, že se tento areál bude v příštích letech i nadále zlepšovat a bude dělat lyžování v česku ještě lepší reklamu než dnes.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 25.1.
Sněžení
-1°C
-3°C
Úterý
26.1.2021
Sněžení
-2°C
-9°C
Středa
27.1.2021
Sněžení
-1°C
-4°C
Čtvrtek
28.1.2021
Zataženo
-1°C
-2°C