SKI AREÁL HRÁDEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Červenohorské sedlo - velké zlepšení

Chcete se naučit na prkně? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte navštívit areál Červenohorské sedlo a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Jeseníkách a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Páteří ski areálu je jedna sedačková lanovka. Dále můžete využít 7 vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. A co když dojde k úrazu? Horská služba sídlí blízko. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Vyzkoušet můžete párek v rohlíku či smažený sýr.

Ski areál má leží ve velice zajímavém prostředí a je zde spousta míst, které se rozhodně vyplatí navštívit. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Vlastivědné muzeum Jesenicka. Stojí za vidění.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Provozovatele areálu musíme pochválit. Areál je velice slušně vybaven. Pouze personál by mohl být o něco málo vstřícnější. Nechceme být hodní příliš, ale 74% si areál určitě zaslouží.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 4.2.
sněžení
-5°C
-7°C
Neděle
5.2.2023
částečně oblačno
-8°C
-18°C
Pondělí
6.2.2023
částečně oblačno
-9°C
-13°C
Úterý
7.2.2023
částečně oblačno
-6°C
-3°C