SKI AREÁL HRÁDEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Kvasejovice - ideální pro rodiny s dětmi

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál Kvasejovice a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází na České Sibiři.

V areálu se nachází čtveřice vleků a lano pro děti. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. V areálu se nachází snowpark. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnejte řízečky či kulajdu. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Monínec.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Závažných nedostatků je zde hodně. Areál by potřeboval několik větších investic. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 60%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 4.2.
sněžení
-5°C
-7°C
Neděle
5.2.2023
částečně oblačno
-8°C
-18°C
Pondělí
6.2.2023
částečně oblačno
-9°C
-13°C
Úterý
7.2.2023
částečně oblačno
-6°C
-3°C