SKI AREÁL HRÁDEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Kyčerka - ideální pro rodiny s dětmi

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Kyčerka a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Beskydech a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Návštěvníci areálu oceňují především 6 lanovek. a lano pro děti. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. Úprava svahu probíhá 2x denně. Udržet na lyžích rovnováhu není pro děti úplně jednoduché, areál je však dobře vybaven. Na lyžařském koberci se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! A co když dojde k úrazu? Horská služba sídlí blízko. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnat můžete smažák a smažený sýr.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Areál má pár much. Chybí nám zde především koplexní služby. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 70%.

Mrznou Vám uši? Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci dámské zimní čepice.

Čtěte také: Kyčerka - ideální pro snowboardisty Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 4.2.
sněžení
-5°C
-7°C
Neděle
5.2.2023
částečně oblačno
-8°C
-18°C
Pondělí
6.2.2023
částečně oblačno
-9°C
-13°C
Úterý
7.2.2023
částečně oblačno
-6°C
-3°C