SKI AREÁL HRÁDEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Mikulčin Vrch se zajet určitě vyplatí

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Mikulčin Vrch a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Bílých Karpatech.

V areálu se nachází trojice vleků. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Rolba vyjíždí na svah 1x denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Každý hladový krk jistě potěší horkou čokoládu či horkou čokoládu.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Areál má pár much. Areál by potřeboval několik větších investic. Lepší hodnocení než 68% si areál prostě nezaslouží. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 4.2.
sněžení
-5°C
-7°C
Neděle
5.2.2023
částečně oblačno
-8°C
-18°C
Pondělí
6.2.2023
částečně oblačno
-9°C
-13°C
Úterý
7.2.2023
částečně oblačno
-6°C
-3°C