SKI AREÁL HRÁDEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Ludvíkov

Lyžujete rádi? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál Ludvíkov a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Jeseníkách.

V areálu se nachází jeden vlek. Velká škoda je pouze to, že ve středisku najdeme pouze jednu sjezdovku. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Svah je upravován denně. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Vyzkoušet můžete česnečku či bramboračku. S lyžemi se nemusíte táhnout. K dopravě můžete využít skibus. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Suchá Rudná.

Jak tedy arál ohodnotit? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. 68% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Bolí Vás často klouby a nabýváte dojmu, že jste již odepsaní? Nechcete se s tím smířit? Postavíme Vás opět na nohy, teda na lyže nebo snownboard. Stačí dát na naše rady a zakoupit si doplněk stravy od PEMAMED.cz. Kloubní výživa je dostupná za atraktivní ceny a s garancí kvality.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 4.2.
sněžení
-5°C
-7°C
Neděle
5.2.2023
částečně oblačno
-8°C
-18°C
Pondělí
6.2.2023
částečně oblačno
-9°C
-13°C
Úterý
7.2.2023
částečně oblačno
-6°C
-3°C