SKI AREÁL HRÁDEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Železná Ruda - Belveder

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Železná Ruda - Belveder! Areál se nachází na Šumavě a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu se nachází trojice vleků a lano pro děti. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Úprava svahu probíhá denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Každý hladový krk jistě potěší bramboračku či zelňačku. Skibus, který ve středisku jezdí, hodnotíme jako velké plus.

V okolí také najdete nejednu zajímavost. Milovníci romantických zámků nesmí přijít o pohled na zasněžený Zámek Bystřice nad Úhlavou, který se nachází ve vzdálenosti 20km od areálu.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Pokulhává také ochota personálu. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 59% - to je náš verdikt. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Chcete, aby Vám bylo teplo na hlavu a přitom vypadali stylově a cool? Nakupute si dámské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 25.9.
Déšť
18°C
15°C
Sobota
26.9.2020
Déšť
16°C
8°C
Neděle
27.9.2020
Polojasno
10°C
8°C
Pondělí
28.9.2020
Zataženo
15°C
9°C