SKI AREÁL HRÁDEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Josefův Důl - areál příjemně překvapil

Hledáte to pravé místo, kde byste si mohli užít zimní sporty naplno? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte Ski areál Josefův Důl a užijte si tu pravou českou zimu se skvělým lyžováním! Areál se nachází v Jizerských horách nedaleko města Jablonec nad Nisou a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Páteří ski areálu je 5 sedačkových lanovek.. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Svah je upravován ob den. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnat můžete kulajdu a bramboráčky.

Pokud vám zbyde čas, můžete navštívit nějakou pozoruhodnost v okolí. Za vidění stojí Zámek Hrubý Rohozec.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Chybí nám zde především koplexní služby. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 52%. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 4.2.
sněžení
-5°C
-7°C
Neděle
5.2.2023
částečně oblačno
-8°C
-18°C
Pondělí
6.2.2023
částečně oblačno
-9°C
-13°C
Úterý
7.2.2023
částečně oblačno
-6°C
-3°C